Tiia Ilusalong | MEIST 2022-06-20T15:39:24+00:00

 

PAKUME ILUTEENUSEID AASTAST 1997

AVATUD E-R: 10:00-19:30  L: 10:00-16:00  P: suletud

MEIST

Tiia Kosmeetika OÜ loodi 1993 aastal. Firma põhitegevuseks on Prantsuse professionaalse kosmeetika sarja GERnetic® maaletoomine ja alates 1997 aastast kõikide iluhooldusteenuste pakkumine Tiia Ilusalongis.

Tiia Ilusalongi töös on tähtsal kohal ravikosmeetika teenused. Salongi kliendid on tõeliste professionaalide hoole all, kes on läbinud erialaseid täiendkoolitusi ja omavad medõe kehtivat litsentsi. Esimesena Eestis alustati Tiia Ilusalongis naha mikrolihvimise protseduure. See on turvaline ja efektiivne ravimeetod armide eemaldamiseks, väikeste kortsude silumiseks ja naha kvaliteedi parandamiseks.

Tiia Ilusalong on ühtlasi ka Prantsuse professionaalse kosmeetika tippsarja GERnetic® esindussalong. Selle sarja tooted põhinevad rakuteraapial, s.t. nahale ei anta kreemide kaudu mitte ainult toitaineid vaid mõjutatakse otseselt rakkude uuenemist. Kui traditsioonilised kreemid püüavad ravida tagajärge, siis rakuteraapiakosmeetika keskendub põhjuse ravimisele. Selline toime saadakse tänu ainulaadsele biotehnoloogiale kreemide valmistamisel.